Iza Łęcka Iza Łęcka 05.06.2021 05:03
PlayStation Plus dodatkowa gra za darmo
10607V

PS Plus z kolejną grą za darmo. Posiadacze PS4 i PS5 mogą pobrać dodatkowy tytuł

Od kilku dni gracze mogą korzystać z oferty PS Plus na czerwiec, jednak to nie koniec przyjemności dla klientów usługi. Użytkownicy PS4 i PS5 mogą ściągnąć następną pozycję – tym razem za produkcję odpowiada polskie studio Pixel Edge Games.

W czerwcu Sony zaproponowało w PS Plus Operation: Tango, Star Wars: Squadrons oraz Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, w którym sympatycy bijatyk, po wykupieniu dodatku, mogą sprawdzić wygląd klasycznych wojowników.

Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek dla subskrybentów abonamentu Japończyków. W ramach PS Plus gracze mogą pobrać za darmo sportową pozycję przeznaczoną na gogle wirtualnej rzeczywistości. Racket Fury: Table Tennis, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na rozgrywkach w tenisa stołowego. Biorąc udział w 4 wymagających turniejach, śmiałkowie staną do walki z 16 przeciwnikami.

"Doświadcz najbardziej realistycznej i intensywnej rozgrywki w tenisa stołowego! Poczuj różnicę dzięki niezwykle zaawansowanej fizyce, stworzonej we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami". 

Gra za darmo w ramach PS Plus

Deweloperzy z Pixel Edge Games, poświęcili naprawdę dużo czasu na zapewnienie jak najbardziej realistycznych wrażeń płynących z rozgrywki w ping-ponga. Twórcy skupiali się na ułożeniu rąk, fizyce całego ciała oraz dynamicznych ruchach piłeczki, a do współpracy zaproszono profesjonalnych sportowców, którzy spędzili godziny na sesjach motion capture.

W Racket Fury: Table Tennis VR śmiałkowie mają do wyboru kilka trybów: arcade nastawiony na większą zabawę, pełną symulację oferującą jak najdokładniejsze doświadczenia i nie zapomniano o treningach. Oprócz kampanii singleplayer można dołączyć do zmagań sieciowych.

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/racket-fury-table-tennis-na-playstation-4-za-darmo-w-playstation-store-dla-abonentow-ps-plus/

Tagi: playstation plus ps plus ps4 PS5 Sony