Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.06.2021 20:23
Valhalla Paryż
3287V

Assassin's Creed Valhalla - DLC Oblężenie Paryża w szczegółach. Brak Ukrytych i przeskok czasowy

Czekacie na drugie rozszerzenie do Assassin's Creed Valhalla? Jeden z insiderów udostępnił parę szczegółów z oblężenia Paryża, powołując się na pliki w grze.

Nie przypadło mi do gustu Assassin’s Creed Valhalla: Gniew Druidów (tutaj znajdziecie moją recenzję), więc z niecierpliwością wyczekuję na Oblężenie Paryża, które ma być drugim rozszerzeniem do bestsellerowej części skupiającej się na zakapturzonych zabójcach. Niedawno do sieci pojawiły się pierwsze informacje, które mówią nam, że:

  • Akcja dodatku rozegra się parę lat po wydarzeniach z podstawki, podboju Anglii przez Eivora;
  • W trakcie zabawy w Paryżu nie natkniemy się na Ukrytych;
  • Możliwe, że oblężenie Paryża zostanie udostępnione 9 listopada 2021 roku, ale do owej daty trzeba podchodzić z dystansem, bo może to być równie dobrze placeholder.

Dane te pochodzą od YouTubera "Jonathana", który, jak sam twierdzi, dokopał się do plików drugiego rozszerzenia do Assassin's Creed Valhalla, udostępniając również zarys fabuły nadchodzącej przygody:

Na południu, Francja zjednoczyła się pod jednym królem po raz pierwszy od stu lat. Karol Gruby, prawnuk Karola Wielkiego, prowadzi teraz dłużącą się wojnę przeciwko Normanom znajdującym się we Francji. Następna może być Anglia. Ravensthorpe musi znaleźć nowych sojuszników we Francji, aby uniknąć zagrożenia wojną. 

Opis dodatku sugeruje, że główny bohater gry będzie ponownie brał udział w wątkach fabularnych, które zbliżałyby go do umocnienia swojej pozycji w Paryżu. 

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/assassins-creed-valhalla-ac-dlc-details/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża Ubisoft