Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2021 17:04
Star Wars Jedi: Upadły zakon
1015V

Star Wars Jedi: Upadły zakon może trafić na PS5 i XSX|S. Niemcy przyznali rating grze

Niemiecki odpowiednik PEGI mógł zdradzić plany Electronic Arts. Star Wars Jedi: Upadły zakon może w niedalekiej przyszłości otrzymać dedykowaną wersję na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Twórcy mogą jeszcze bardziej wykorzystać możliwości nowych platform.

 

Star Wars Jedi: Upadły zakon zadebiutowało pod koniec 2019 roku i tytuł okazał się wielkim sukcesem. Twórcy mają pracować nad kontynuacją, ale najwidoczniej znaleźli czas, by zadbać o dedykowane wydanie gry na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

Niemiecki odpowiednik PEGI ocenił Star Wars Jedi: Upadły zakon w wersji na najmocniejsze konsole Sony oraz Microsoftu, co jest na pewno ciekawą sytuacją, ponieważ na początku roku Respawn Entertainment zapewniło aktualizację, która wykorzystała moc PS5 i XSX|S.

Czy mimo to możemy liczyć na coś więcej? Electronic Arts raczej nie ma interesu w przygotowaniu Star Wars Jedi: Upadły zakon wyłącznie na nowe konsole, gdy pozycja z 2019 roku działa na dwóch generacjach.

Może Respawn Entertainment zapewni dodatkowy fragment historii, który przygotowuje fanów na kontynuację? Niestety, na stosowną zapowiedź musimy jednak zaczekać.

Star Wars Jedi Fallen Order Rating

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/03/star-wars-jedi-fallen-order-rated-for-ps5-xbox-series-in-germany

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon