Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2021 19:03
Czarna Wdowa
709V

Czarna Wdowa na finalnym zwiastunie. Marvel zaprasza na oczekiwaną historię

Marvel właśnie opublikował ostateczny zwiastun „Czarnej Wdowy”. Korporacja może już odliczać dni, gdy widzowie na całym świecie zobaczą historię ze Scarlett Johansson w roli głównej. Film będzie dostępny w kinach oraz na Disney+.

Wydarzenia na świecie zmusiły Disney i Marvel do zmiany w harmonogramach, ale w końcu fani mogą wyczekiwać na wielką premierę „Czarnej Wdowy”. Film otwierający IV fazę Marvel Cinematic Universe zostanie udostępniony 9 lipca.
Widzowie w Polsce mogą liczyć na kinową premierę, ale część zainteresowanych zobaczy opowieść na Disney+. Historia zostanie udostępniona w ramach Disney+ Premier Access w wybranych krajach.

Tytuł w reżyserii Cate Shortland („Syndrom berliński”, „Lore”, „Cisza”) ma przedstawić wiele nowych wydarzeń z życia Natashy Romanoff i te informacje powinny szczególnie zaciekawić widzów, którzy chętnie oglądali filmy ze Scarlett Johansson. Aktualnie nie wiemy, jakie plany na postać i samą aktorkę ma Marvel.

W 2021 roku na dużym ekranie fani MCU zobaczą jeszcze: „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” (3 września), „Eternals” (5 listopada) oraz „Spider-Man: No Way Home” (17 grudnia).

Przeczytajcie nasze recenzje: „Ragnarok” (2 sezon), „Marsjanin” (Blu-ray), „Eden” i „The Sinner” (3 sezon).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Czarna Wdowa Marvel Marvel Cinematic Universe MCU