Iza Łęcka Iza Łęcka 20.04.2021 13:10
The Flash x Batman x Michael Keaton
758V

The Flash w końcu powstaje. W filmie pojawi się Michael Keaton

DC Extended Universe zostanie w przyszłym roku rozbudowane o trzy filmy, wśród których wymienić należy „The Flash”. Warner Bros. potwierdziło rozpoczęcie prac na planie, a w produkcję zostanie zaangażowany Michael Keaton.

W 2021 roku fani DC zobaczą opracowany przez Jamesa Gunna „Legion samobójców”, tymczasem już w przyszłym roku pojawi się znacznie więcej powodów do radości. DC Extended Universe zostanie wzbogacone o „Black Adam” (29 lipca), „The Flash” (4 listopada) oraz „Aquaman 2” (16 grudnia).

Warner Bros. potwierdziło rozpoczęcie prac na planie „The Flash”, więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, widowisko w przyszłym roku zostanie udostępnione widzom z całego świata. To jednak nie koniec obiecujących wiadomości, bowiem w filmie pojawi się Michael Keaton.

Plotki dotyczące obsadzenia znanego aktora w roli Batmana pojawiały się już w zeszłym roku, jednak w marcu sam zainteresowany ujawnił, że może nie wystąpić w produkcji, ponieważ obawia się zarażenia koronawirusem. Od tego czasu wiele się zmieniło i ICM Partners, agencja opiekująca się sprawami Keatona, potwierdziła, że aktor powróci do roli Batmana w „The Flash”.

Muzykę do obrazu stworzy Benjamin Wallfisch, czyli kompozytor znany między innymi z „To” oraz najnowszego „Mortal Kombat”. „The Flash” przedstawi historię ukazaną w komiksie „Flashpoint” – Barry Allen cofnie się w czasie, by uratować swoją matkę i stworzy alternatywny wszechświat. Dzięki tej znaczącej zmianie w filmie będą mogli zawitać mniej oczekiwani bohaterowie – między innymi Batman grany przez Keatona.

Poniżej sprawdźcie logo „The Flash”:

Źródło: https://collider.com/michael-keaton-batman-flash-confirmed/

Tagi: flash Michael Keaton the flash Warner Bros.