Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2021 19:43
The Last of Us 2 Joel
4807V

The Last of Us 2 za 69 zł. Sprawdźcie promocję na gry z PS5 i PS4 oraz PS Plus

Wystartowała kolejna promocja, dzięki której możemy kupić gry na PS5 i PS4 w lepszych cenach. W ofercie znalazło się między innymi The Last of Us 2 i przygodę Ellie kupimy w pudełku już za zaledwie 69 zł. Propozycja powinna zainteresować wielu graczy.

Już kilka godzin temu przedstawiliśmy ogromną promocję na gry z PlayStation 4 i PlayStation 5, ale w tym wypadku ofertą zainteresują się wyłącznie gracze, którzy chcą powiększyć cyfrową bibliotekę. Jeśli jednak jesteście zainteresowani kupieniem kilku pozycji w pudełkach, to powinniście sprawdzić poniższe zestawienie.

Znajdziecie tutaj sporo znakomitych przygód stworzonych przez PlayStation Studios – God of War, Demon’s Souls Remake, Ratchet & Clank, The Last of Us Remastered czy też właśnie wspomniane w tytule The Last of Us 2. Możemy podejrzewać, że w najbliższych tygodniach nie kupimy przygody wykreowanej przez Naughty Dog za mniej niż 69 zł.

Gry na PS5 i PS4 w promocji:

Korzystając z okazji – pamiętajcie o pobraniu dodatkowej, darmowej gry dla klientów PS Plus. W tym tygodniu Sony zaoferowało graczom nowe tytuły, a teraz możemy dorzucić na listę jeszcze jedną produkcję.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-days-of-play-2021-w-rtv-euro-agd-gry-na-ps4-od-39-zl-12-miesiecy-playstation-plus-od-179-zl/

Tagi: gry w promocji promocja PS4 ps5 Sony