Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2021 19:07
Battlefield 6 na pierwszych ujęciach z rozgrywki
4536V

Battlefield 6 na pierwszych ujęciach z rozgrywki. Wyciekają materiały z testów alfa

DICE prowadzi testy alfa nowego Battlefielda i jeden z graczy postanowił pochwalić się dostępem do gry. W Sieci wylądowały pierwsze ujęcia z nowej odsłony i choć jakość materiałów nie powala, to jednak otrzymaliśmy potwierdzenie umiejscowienia wydarzeń.

DICE wysłało dzisiaj ciekawą wiadomość dla wybranych członków społeczności Battlefield, ale możemy mieć pewność, że trwają już testy najnowszej strzelanki szwedzkiego studia. W Sieci pojawiły się zrzuty prezentujące Battlefield 6 i choć nie wszyscy byli przekonani o autentyczności screenów, to sytuację wytłumaczył Tom Henderson:

Widzimy tutaj cztery zdjęcia, na których znajdują się duże budowle, nowoczesny samolot oraz czołgi. Warto zwrócić uwagę, że na jednym z materiałów widzimy burzę piaskową – możemy podejrzewać, że jest to właśnie „specjalny moment”, o którym kilkukrotnie wspominali już przedstawiciele Electronic Arts.

Battlefield 6 ma oferować wydarzenia, które całkowicie zmienią oblicze pojedynku – wcześniej pojawiły się przecieki o tornadzie, wielkiej ulewie, więc pokazane zjawisko atmosferyczne pasuje do tej koncepcji. Wiele na to wskazuje, że faktycznie DICE w przypadku umiejscowienia wydarzeń postawiło na „niedaleką przyszłość” – o czym w swoim czasie wspominał Tom Henderson.

Warto pamiętać, że w przyszłym tygodniu odbędzie się pierwszy pokaz Battlefield 6.

Battlefield 6 - alfa - 1

Battlefield 6 - alfa - 2

Battlefield 6 - alfa - 3

Battlefield 6 - alfa - 4

Źródło: https://imgur.com/a/tsxLqAJ#rqqs1xc

Tagi: battlefield battlefield 6 dice Electronic Arts