Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2021 17:05
Battlefield 6
2708V

Battlefield 6 z dokładną datą prezentacji. DICE zaprasza na show

DICE właśnie zaprosiło graczy na prezentację nowej odsłony serii Battlefield. Otrzymaliśmy krótki teaser, który ma przygotować graczy na większe atrakcje – firma w końcu potwierdziła dokładną datę pokazu gry.

Battlefield 6 zostanie zaprezentowany 9 czerwca o godzinie 16:00 – w tym dniu zobaczymy pełny zwiastun gry oraz prawdopodobnie otrzymamy datę premiery. DICE powinno także zaprosić graczy na kolejną prezentację – w następnych dniach będziemy świadkami przynajmniej kilku wydarzeń, podczas których Szwedzi mogą przedstawić graczom nową strzelankę.

Jeśli wierzyć ostatnim przeciekom, Battlefield zaprezentuje „nową wojnę światową” i wkrótce po pokazie na EA Play Live 2021 możemy spodziewać się testów alfa. Gra ma podobno trafić na rynek jeszcze pod koniec roku i już wkrótce pierwsi gracze wskoczą na serwery, by sprawdzić propozycję doświadczonych deweloperów.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, jednak sympatycy uniwersum Battlefield mogą szykować się na sporo przyjemnych informacji, ponieważ DICE już w przyszłym tygodniu w końcu rozpocznie kampanię marketingową.

Źródło: Twitter: Battlefield

Tagi: Battlefield battlefield 6 DICE Electronic Arts