Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2021 17:25
Xbox Game Pass lista gier
1522V

Xbox Game Pass z kapitalną bazą danych. Gracze prezentują wszystkie gry i nadciągające produkcje

Microsoft wciąż rozbudowuje Xbox Game Pass, więc gracze postanowili przygotować prostą bazę danych, która zbiera pochwały od społeczności za swoją przejrzystość. Fani mogą w prosty sposób sprawdzić aktualne oraz nadciągające pozycje.

Microsoft przedstawił już pierwsze gry zmierzające do katalogu Xbox Game Pass w czerwcu, ale najlepsze dopiero przed nami, ponieważ korporacja zapowiedziała, że podczas wydarzenia Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczymy wiele nowych pozycji, które trafią do biblioteki usługi.

Amerykanie stale rozbudowują ofertę, więc trójka graczy postanowiła zebrać informacje i przygotować bazę danych, która potwierdza, jak wiele opowieści znajduje się już w katalogu propozycji Microsoftu.

Gracze mają teraz dostęp do 941 gier (z duplikatami), a na samych konsolach włączycie 364 tytuły. W EA Play znajdziemy 95 produkcji, a w następnych tygodniach lub miesiącach do Xbox Game Pass trafią kolejne 32 historie.

Każdą listę możemy sprawdzić, łatwo przeglądać, a sami zainteresowani obiecują stałą aktualizację. Ich propozycja nie zawiera reklam, linków czy też nie zbiera informacji od graczy – witryna charakteryzuje się prostą konstrukcją.

Pozostaje tylko zachęcić do inicjatywy, ponieważ wielu klientów Xbox Game Pass może skorzystać z takiej listy.

Xbox Game Pass - lista gier - baza danych

Źródło: Twitter: GarrettEAtkins

Tagi: Xbox xbox game pass Xbox One Xbox Series X|S