Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2021 20:43
Xbox Series S
1015V

Xbox Series S z prezentacją 11 najładniejszych gier. Xbox Polska promuje sprzęt

Xbox Polska kontynuuje promocję Xboksa Series S. Rodzimy oddziała amerykańskiej korporacji przygotował materiał prezentujący najładniejsze gry przygotowane na najmniejszego Xboksa w historii. Film może zainteresować posiadaczy konsoli.

Microsoft rozpoczął nową generację od wrzucenia na rynek dwóch konsol i choć wielu graczy zdecydowało się na Xboksa Series X, który według danych jest najmocniejszym sprzętem dostępnym na rynku, to jednak nie możemy zapomnieć o Xboksie Series S – oficjalnie najmniejszej konsoli firmy.

Xbox Polska kolejny raz zachęca do małej platformy i firma prezentuje 11 najładniejszych gier, które są dostępne na Xboksie Series S. Na liście pojawiają się nowości pokroju Resident Evil Village, Outriders, Mass Effect Legendary Edition, ale również pozycje, które zadebiutowały wcześniej – Assassin’s Creed Valhalla, Borderlands 3, Call of Duty Warzone czy też Destiny 2.

Polski oddział Xboksa w dobry sposób nie tylko pokazuje gry, ale również przedstawia ważny szczegóły – na filmie zobaczycie, które pozycje są dostępne w abonamencie Xbox Game Pass oraz firma przypomina o ulepszeniach zaserwowanych dla Xboksów Series X|S.

Mieliście okazję zagrać na Xboksie Series S? Dla wielu graczy może to być ciekawa opcja do zapoznania się z nową generacją – choć trzeba pamiętać, że urządzenie skupia się wyłącznie na grach z cyfrowej dystrybucji.

Warto przypomnieć, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się prezentacja Microsoftu, podczas której zobaczymy nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Polska xbox series s xbox series x|s