Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 13:39
Racket Fury: Table Tennis VR rozgrywka
717V

Racket Fury: Table Tennis VR debiutuje, a zwiastun zapowiada świetną zabawę

Kolejna polska gra postara się o zainteresowanie sympatyków wirtualnej rzeczywistości. Racket Fury: Table Tennis VR wkrótce trafi do pierwszych graczy, którzy rozegrają wiele ekscytujących spotkań. Szykuje się mocny przedstawiciel tenisa stołowego.

O Racket Fury: Table Tennis VR miałem okazję wspominać na portalu kilkukrotnie, bo produkcja od zapowiedzi wygląda porządnie. Twórcy z 10Ants Hill skupili się na efektownych i dynamicznych meczach, które rozegramy dzięki goglom wirtualnej rzeczywistości.

Zobaczcie gameplay z Racket Fury: Table Tennis VR

Po kilku tygodniach intensywnych testów, autorzy Racket Fury: Table Tennis VR są pewni, że ich produkcja osiągnie sukces. Zespół zajął się idealnym odwzorowaniem rozgrywki, a w proces kreowania animacji byli zaangażowani nawet profesjonalni tenisiści.

Deweloperom zajęło sporo czasu dokładne odwzorowanie ruchów rąk, dzięki którym każdy zawodnik ma otrzymać pełną kontrolę nad bohaterem. W trakcie zabawy weźmiemy udział w zmaganiach single-player, ale studio nie zapomniało również o rozgrywce sieciowej.

Interesującą na pewno zapowiada się samo umiejscowienie wydarzeń, bo choć gra pozwala graczom rozgrywać spotkania w tenisa stołowego, to jednak akcja rozgrywa się w totalnie zniszczonym świecie. Państwa nie chcą tracić kolejnych obywateli, więc zdecydowali się na zamiennik, który pozwoli rozstrzygać największe konflikty. Właśnie z tego powodu kraje szkolą zawodników i pozwalają im walczyć o punkty w Racket Fury Tournament.

Gra zadebiutuje na Steam w przeciągu najbliższych 12 godzin, więc zainteresowani mogą szykować się na sporo zabawy. Na deser zobaczcie najnowszy zwiastun, który pozwala spojrzeć na krótkie fragmenty rozgrywki.

Materiał: Racket Fury: Table Tennis VR Official Early Access Trailer

Tagi: 10Ants Hill pc premiera Racket Fury: Table Tennis VR VR