Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2021 12:37
Wiedźmin 2 Netflix - premiera wkrótce
4461V

Wiedźmin 2 od Netflixa na klimatycznej grafice. Premiera serialu odbędzie się „wkrótce”

Netflix przygotowuje się do promocji drugiego sezonu „Wiedźmina”. Platforma opublikowała plakat przedstawiający głównych bohaterów i jednocześnie otrzymaliśmy ważny komunikat – w niedalekiej przyszłości odbędzie się oczekiwany debiut.

Prace na planie „Wiedźmina” zostały zakończone już kilka tygodni temu, natomiast obecnie poszczególne sceny będą dopracowywane przez zespół odpowiedzialny za post-produkcję. Nie mieliśmy pewności, czy problemy z przygotowaniem odcinków, których zresztą nie brakowało, nie wpłyną na premierę i nie opóźnią widowiska, jednak wiele na to wskazuje, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Nie ulega wątpliwości, że „Wiedźmin” to jedna z produkcji Netflixa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów – w końcu marka ma już wyrobioną renomę i całą rzeszę fanów. Streamingowy gigant sukcesywnie coraz mocniej reklamuje następny sezon z Henrym Cavillem w roli głównej, dlatego opublikowano plakat drugiego sezonu „Wiedźmina”. Na nim możemy zobaczyć Geralta oraz Ciri – nowa opowieść będzie skupiać się na ich losach.

Entuzjaści serii szybko dostrzegli bardzo ważny szczegół – Netflix potwierdza, że premiera nowych odcinków serialu odbędzie się „wkrótce”. Wydaje się całkiem możliwe, że tym razem włodarze platformy nie będą czekać do końca roku, a oczekiwana przygoda zostanie opublikowana przykładowo bliżej października. Już wcześniej zapowiadano, że kolejny etap opowieści może wzmocnić serwery usługi w czwartym kwartale 2021 roku.

Czy następny tydzień przyniesie znacznie więcej informacji dotyczących „Wiedźmina”? Przypomnijmy, że od 7 czerwca startuje Geeked Week, podczas którego przedstawione zostaną wiadomości i rozmaite ciekawostki dotyczące wielu klimatycznych produkcji Netflixa stworzonych na podstawie komiksów oraz gier.

Źródło: Twitter: witchernetflxtv

Tagi: Netflix plakat premiera Wiedźmin Wiedźmin 2