Iza Łęcka Iza Łęcka 04.06.2021 13:34
Shin Megami Tensei V
804V

Shin Megami Tensei V z datą premiery i szczegółami. Japończycy opublikowali informacje przed czasem

Shin Megami Tensei V jest jednym z najbardziej pożądanych jRPG-ów zmierzających na Nintendo Switcha, a dzięki najnowszym doniesieniom możemy oczekiwać, że Atlus już w następnych dniach przedstawi wszelkie szczegóły dotyczące gry. Informacje przed czasem znalazły się na oficjalnej stronie produkcji i po chwili zostały usunięte. Kilkanaście minut jednak wystarczyło, by gracze dotarli do szczegółów.

Shin Megami Tensei V zostało zapowiedziane w 2017 roku, ale od pierwszego trailera Atlus zbyt często nie wspominał o produkcji. Swego czasu światło dzienne ujrzały plotki o usunięciu pozycji, które okazały się nieprawdziwe. Japończycy, przygotowując się do E3, za wcześnie opublikowali większość szczegółów na witrynie tytułu, a te zostały pobrane przez serwis Personacentral, który je udostępnił.

Zgodnie z przedstawionymi nowinami – premiera Shin Megami Tensei V odbędzie się 11 listopada 2021 roku. Gra zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switchu i otrzyma limitowaną edycję, ale entuzjaści IP mogą również zakupić normalne wydanie lub cyfrową wersję.

Tak prezentuje się opis fabuły:

„Główny bohater, licealista prowadzący zwyczajne życie, wędruje do innego świata zwanego "Da'ath". Chłopak nawiązuje połączenie z tajemniczym mężczyzną i staje się "Naobino", zakazaną istotą, która rzuca się w wir walki między bogami i demonami”.

Gracze będą przemierzać tajemniczy, pustynny świat „Da'atha”, w którym są rozproszeni różni bogowie oraz demony – nie zabraknie nawet przeciwników wielkich niczym góry czy w formie gigantycznych, latających ptaków. Podczas eksploracji na naszej drodze stanie ponad 200 kreatur.

Shin Megami Tensei V będzie posiadać wiele różnych zakończeń. Obecnie nie możemy potwierdzić jednoczesnego debiutu na całym świecie – na takie szczegóły musimy zapewne zaczekać do E3 2021.

Źródło: https://personacentral.com/shin-megami-tensei-v-release-date-details-leak/

Tagi: Atlus nintendo nintendo switch Shin Megami Tensei Shin Megami Tensei V switch