Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2021 17:46
Frostpunk
3011V

Frostpunk za darmo! Pobierajcie polską grę

Frostpunk jest kolejną produkcją, którą sympatycy rozgrywki na PC mogą pobrać za darmo. To świetna okazja, by wrzucić na listę jedną z najciekawszych strategii ostatnich lat. Za tytuł odpowiada polskie 11 bit studios.

Frostpunk pierwotnie zadebiutowało wyłącznie na PC (2018 rok) i tytuł zebrał oceny na poziomie 84%. Zespół wciąż rozwijał projekt korzystając z opinii społeczności i następnie zadebiutowało konsolowe wydanie gry (2019 rok), które zebrało wyższe noty (84-87%). Polacy cały czas rozbudowywali projekt i już wkrótce na PlayStation 4 i Xboksach One zadebiutują fabularne dodatki.

Epic Games od 2 tygodni prowadzi wielką promocję w swoim sklepie i firma właśnie zaprosiła graczy na pobieranie Frostpunka – tytuł możecie wrzucić do swoich bibliotek 10 czerwca. Następnie korporacja ponownie zapewni graczom „grę niespodziankę”.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w Frostpunka, to serdecznie polecam. Produkcja potrafi zapewnić sporo przyjemnej rozgrywki, a co najważniejsze – twórcy zadbali o wysoki poziom trudności. Oczywiście w pewnym momencie można znaleźć odpowiednie rozwiązanie na wszystkie problemy, ale przez pierwsze kilka lub nawet kilkanaście godzin będziecie się bawić wyśmienicie.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Tagi: 11 Bit Studios Frostpunk promocja za darmo