Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.06.2021 14:00
New Nintendo Switch Pro
3069V

New Nintendo Switch Pro w dużej cenie? Francuzi przygotowują się do ujawnienia konsoli

Nadal nie wiemy, kiedy Nintendo przedstawi nową wersję Nintendo Switcha, ale kolejna firma jest gotowa na ujawnienie konsoli przez Japończyków. W bazie danych jednego ze sklepów pojawiło się urządzenie i cena sprzętu może zaskoczyć niektórych graczy.

Od zeszłego tygodnia systematycznie pojawiają się plotki dotyczące nowej wersji Nintendo Switcha. Mocniejsza konsola ma zostać ujawniona jeszcze przed zbliżającym się E3, a kilka godzin temu wspominaliśmy o dodaniu pozycji do jednego ze sklepów, który przygotowuje się na zbieranie zamówień przedpremierowych.

Nie jest to najwidoczniej jednostkowa sytuacja, ponieważ także Nintend'Alerts otrzymało materiały potwierdzające, że „Nintendo Switch Pro” znalazł się już w bazie danych francuskiego Boulanger. Według przedstawionych informacji – urządzenie ma być wycenione na 399 dolarów.

Nie mamy pewności, czy nie jest to placeholder, jednak warto pamiętać, że już wcześniej otrzymaliśmy ważny szczegół – Nintendo Switch Pro ma być droższy od Nintendo Switcha, a jego cena ma oscylować w granicy PlayStation 4 Pro. Trzeba na pewno wspomnieć, że PS4 Pro w 2016 roku również było wycenione na 399 euro.

Pytanie pozostaje jedno – kupujecie New Nintendo Switch Pro za około 1800 zł?

New Nintendo Switch Pro - cena - plotka

Źródło: Twitter: nintendalerts

Tagi: New Nintendo Switch Pro nintendo switch Nintendo Switch Pro Switch