New Nintendo Switch Pro ma trafić do przedsprzedaży w tym tygodniu. Jeden ze sklepów szykuje preordery

Gry (plotka)
3916V
New Nintendo Switch Pro ma trafić do przedsprzedaży w tym tygodniu. Jeden ze sklepów szykuje preordery
Iza Łęcka | 02.06.2021, 08:55

Nintendo w ciągu dwóch następnych dni najprawdopodobniej ujawni New Nintendo Switch Pro. Jeden z dużych sprzedawców posiada już konsolę w swoim systemie i wkrótce rozpocznie zbieranie zamówień przedpremierowych.

12 czerwca rozpocznie się tegoroczna edycja E3 i zgodnie z ostatnimi sygnałami do tego czasu Big N powinno oficjalnie przedstawić New Nintendo Switch Pro. Jak wskazują redaktorzy Bloomberga, deweloperzy i wydawcy w trakcie imprezy mogą pokazywać swoje gry, wykorzystując potencjał nowej platformy. Otrzymaliśmy już wstępne informacje dotyczące zmian w wyglądzie zewnętrznym, ale wciąż do pełni radości brakuje ostatecznej prezentacji Japończyków.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pokaz New Nintendo Switch Pro może odbyć się jeszcze w tym tygodniu, gdyż zgodnie z doniesieniami Centro LEAKS – jeden ze sklepów przygotowuje się do uruchomienia zamówień przedpremierowych. 

Konsola powinna zostać wkrótce ujawniona, co umożliwiłoby graczom zapoznanie się z jej możliwościami, a sieci sklepów wystartowałyby z preorderami. Centro LEAKS potwierdza, że otrzymało zrzut ekranu z systemu sklepu, który został zweryfikowany.

Warto dodać, że spekulacje dotyczące stosownego eventu coraz mocniej przybierają na sile. Jak wskazał jeden z informatorów, który swego czasu celnie określił dodanie Final Fantasy VII Remake do PS Plus, pokaz miał odbyć się już wcześniej, ale w końcu został zaplanowany na najbliższy czwartek (3 czerwca). Nikt jednak nie wyklucza kolejnych zmian.

Źródło: https://www.dualshockers.com/switch-pro-reveal/

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper