Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2021 21:18
Watch Dogs Legion zombie
1024V

Zombie w Watch Dogs Legion. Ubisoft zadbał o 60 fps na PS5 i XSX|S

Ubisoft zaskakuje pomysłami rozbudowania Watch Dogs Legion. Twórcy przygotowali nowy tryb, w którym do głosu dojdą zombie. Gracze muszą zmierzyć się z nieumarłymi podczas wykonywania różnych zadań. Zobaczcie gameplay.

Legion of the Dead to nowy tryb w Watch Dogs Legion, który w ciekawy sposób pokazuje, jak plastyczną produkcję przygotował Ubisoft. Twórcy zadbali o zmagania PvE, które nie są związane z głównym wątkiem przygody, ale podczas rozgrywki gracze mają okazję zmierzyć się z biegającymi truposzami.

Akcja propozycji rozgrywka się w „upadłym Londynie”, a gracze muszą wykonywać misje w znanych lokacjach, jednak w trakcie rozgrywki niezbędne jest wyeliminowanie nie tylko standardowych ochroniarzy, ale również nieumarłe bestie.

Ubisoft prezentuje tryb jako „rogue-lite”, w którym możemy grać w pojedynkę lub z maksymalnie trzema znajomymi. Podczas wydarzeń niezbędne jest tworzenie taktyk i wspieranie swoich współtowarzyszy broni. Mieszkańcy Londynu kolejny raz wykorzystują zróżnicowane umiejętności, by móc przykładowo zniknąć na chwilę lub stworzyć wieżyczkę gotową na wymordowanie nawet tłumu przeciwników.

Aktualnie Legion of the Dead jest testowany na PC, ale pewnie w niedalekiej przyszłości tryb z zombie zostanie udostępniony w Watch Dogs Legion na wszystkich platformach. Sprawdźcie również zwiastun Watch Dogs Legion: Bloodline oraz poznajcie ciekawe informacje o powstaniu serii o hakerach.

Ubisoft jednocześnie potwierdził, że na konsolach (PlayStation 5, Xbox Series X|S) pojawił się nowy tryb, dzięki któremu gracze mogą cieszyć się 60 klatkami na sekundę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Watch Dogs Legion