Iza Łęcka Iza Łęcka 01.06.2021 13:33
Tell Me Why
1704V

Tell Me Why za darmo na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Poznajcie całą historię

Dzięki nowej promocji gracze mogą zapoznać się z przygodą zaoferowaną w zeszłym roku przez Dontnod Entertainment. Klimatyczna historia została podzielona na trzy epizody, jednak tym razem chętni ograją całą produkcję.

W zeszłym roku Tell Me Why wywołało skrajne emocje za sprawą poruszanej tematyki - produkcja pozwala wcielić się w transpłciowego bohatera. Pomimo że gra jest dostępna w Xbox Game Pass, w marcu zaoferowano za darmo pierwszy epizod, natomiast obecnie możemy zapoznać się z kompletną historią.

Dontnod Entertainment zaprasza wszystkich graczy na trzyczęściową przygodę, która zadebiutowała na Xboksach Series X|S, Xboksie One i PC. To właśnie na tych platformach możecie skorzystać z promocji.

Tell Me Why powinno zainteresować odbiorców, którzy uwielbiają produkcje z mocnym przekazem serwowane przez Dontnod Entertainment. Wcielając się w Tylera oraz Alyson poznamy poszczególne tajemnice z ich życia w około 9 godzin (po 3 godziny na odcinek). W chwili premiery pozycja zebrała całkiem przyzwoite oceny na poziomie 75-78%.

Warto dodać, że zbliżające się miesiące zapowiadają się dla francuskiego studia niezwykle pracowicie. W 2021 roku zespół zaoferuje Life is Strange True Colors oraz Life is Strange Remastered Collection. Gry zostały zaprezentowane na ostatnim wydarzeniu Square Enix.

Źródło: Twitter: XcloudTimdog

Tagi: Dontnod Entertainment tell me why Xbox Game Studios