PS Plus w promocji. 12 miesięcy abonamentu w niższej cenie

Gry
3588V
PS Plus w promocji. 12 miesięcy abonamentu w niższej cenie
Iza Łęcka | 01.06.2021, 08:44

PlayStation Days of Play wciąż trwa, dlatego z myślą o graczach przygotowywane są kolejne promocje - najnowsza okazja dotyczy abonamentu PS Plus. W polskich sklepach pojawiła się oferta na 12-miesięczną subskrypcję, którą kupicie w korzystniejszej cenie w porównaniu ze standardową propozycją Sony.

PlayStation Days of Play rozkręciło się na dobre. Dzięki inicjatywie Japończyków gracze mogą nabyć w korzystniejszych cenach produkcje na PS Store, w wielu sklepach uruchomiono promocje na gry w pudełkach, a coraz większe grupy śmiałków dołączają do akcji PlayStation Player Celebration, zaliczając następne cele. Obecnie nadszedł czas na promowanie i korzystniejsze oferty na popularny abonament.

Już dzisiaj pobierzemy nowe propozycje w ramach PS Plus, tymczasem Sony zachęca społeczność PlayStation do oferty za pomocą promocji, która wystartowała w polskich sklepach. W rozmaitych sieciach przeceniony został roczny dostęp do usługi.

PS Plus na 12 miesięcy w promocji:

Swego czasu wspominaliśmy, że Japończycy coraz mocniej inwestują w swoją usługę, udostępniając droższe pozycje. W porównaniu z minionym rokiem różnica jest naprawdę spora. Można jednak śmiało stwierdzić, że ta taktyka się opłaca - zgodnie z ostatnim raportem finansowym Sony z abonamentu PS Plus korzysta już 47,6 mln graczy.  

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocje-na-playstation-plus-w-polskich-sklepach-roczny-abonament-za-179-zl/

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper