Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2021 16:30
Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown
1599V

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown na długiej rozgrywce. Zobaczcie grę z PS Plus

Sony jutro wymieni produkcję z oferty PS Plus, ale już dzisiaj możemy sprawdzić, jak prezentuje się najnowsza produkcja przygotowana przez Segę dla PlayStation 4. Gameplay pokazuje cały tryb arcade.

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown znalazło się w ofercie PS Plus na czerwiec i powrót marki może być dla wielu dużym zaskoczeniem. SEGA już od dawna nie promuje IP, ale jutro na PlayStation 4 zostanie wrzucony odświeżona produkcja. Tytuł będzie dostępny dla klientów usługi Sony i przynajmniej aktualnie nie zapowiedziano, by gra w przyszłości mogła trafić na konkurencyjne platformy. Bijatyka dzięki wstecznej kompatybilności będzie oczywiście dostępna również na PlayStation 5.

Czy warto zainteresować się Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown? Dzisiaj zobaczycie dłuższy gameplay, na którym przedstawiono kilka pojedynków – jest to zapis z całego trybu arcade składającego się z ośmiu walk (6 walk głównych, finał i bonus).

SEGA odświeżyła oprawę, zadbała o dopracowane komponenty sieciowe i odnoszę wrażenie, że Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown może okazać się sporą niespodzianką dla graczy, którzy czekają na wymagające starcia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Sega Sega AM2 Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown