Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2021 17:30
PS Plus
6161V

PS Plus na czerwiec oficjalnie! Sony pokazało listę gier na PS4 i PS5

Sony właśnie oficjalnie przedstawiło listę produkcji, które już w przyszłym tygodniu zostaną zaproponowane klientom PlayStation Plus. Gracze mogą liczyć na trzy produkcje przygotowane z myślą o PlayStation 4 i PlayStation 5.

PS Plus na czerwiec

 • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4/PS5)
  - Rok premiery: 2021 
  - Średnia ocen: TBA
 • Star Wars: Squadrons (PS4/PS5)
  - Rok premiery: 2020
  - Średnia ocen: 79%
 • Operation: Tango (tylko na PS5)
  - Rok premiery: 2021
  - Średnia ocen: TBA

Jak widać kolejny raz Sony potwierdziło informację z przecieku. Gracze mogą liczyć na odświeżoną część Virtua Fighter – już wczoraj wspominaliśmy o dacie premiery, oglądaliśmy zwiastun, a nawet poznaliśmy kilka szczegółów ulepszeń. Będzie to wielki powrót tej uznanej serii – choć trzeba zauważyć, że pozycja będzie dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation.

Klienci PS Plus mogą szykować się również na jedną z najlepszych pozycji z uniwersum Gwiezdnych wojen – Star Wars: Squadrons to ciekawa opowieść oraz świetny tryb sieciowy. Gra zebrała w zeszłym roku sporo pochwał za wariant rozgrywki z PlayStation VR.

Natomiast Operation: Tango to raczej mniejsza ciekawostka, ale jak wiadomo Sony potrafi wrzucić do swojej oferty prawdziwe perełki. Czy gra studia Clever Plays zaliczy się do takich hitów jak Fall Guys oraz Rocket League? Przekonamy się już wkrótce.

Jak oceniacie ofertę? Weźcie udział w ankiecie.

Tagi: playstation plus ps plus ps4 PS5 Sony