Iza Łęcka Iza Łęcka 31.05.2021 07:35
Two Point Campus
573V

Two Point Campus wyciekł w sklepie Microsoftu. Gracze stworzą uniwersytety

Two Point Studios nie zamierza skupiać się wyłącznie na szpitalach. Twórcy opracowali Two Point Campus, który SEGA może zaprezentować już w przyszłym miesiącu na E3 lub Summer Game Fest. Produkcja pojawiła się w sklepie Microsoftu.

Two Point Hospital okazał się sporym sukcesem, tymczasem Two Point Studios oraz SEGA szykują się do ogłoszenia następnej gry. Wspominając o tym studiu, nie możemy jednak mówić o wielkiej niespodziance, gdyż w sklepie Microsoftu pojawiło się Two Point Campus.

Deweloperzy umożliwią „stworzenie swojego uniwersytetu”, a produkcja będzie posiadać „innowacyjny system zarządzania”. W trakcie rozgrywki poznamy osobowość studentów, spełnimy ich potrzeby i będziemy prowadzić placówkę, która musi przetrwać próbę czasu.

„Czas postawić uniwerek na głowie! Czujesz głód nauki? A może po prostu chcesz stworzyć edukacyjne arcydzieło? Kampus jest wypełniony po brzegi kreatywnymi narzędziami, które pozwolą ci stworzyć wymarzony uniwersytet.

Po raz pierwszy możesz budować na otwartej przestrzeni, tworząc niezwykle pouczające otoczenie kampusu, które mieści najważniejsze placówki naukowe w całej okolicy. Niezależnie od tego, czy wolisz budować na prostych fundamentach, czy rozmieszczać każde drzewo z osobna, możesz stworzyć dokładnie taki uniwersytet, jaki chcesz.

Układaj nowe ścieżki za pomocą łatwych w obsłudze narzędzi. Sadź wspaniałe okazy ogrodowej flory. Planuj położenie ławek, fontann, rzeźb, żywopłotów i parkanów. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia (i stan twojego konta w grze).”

Two Point Campus zmierza na Xboksy Series X|S, Xboksa One i PC, więc wydaje się jak najbardziej prawdopodobne, że tym razem deweloperzy zdecydują się na jednoczesną premierę na konsolach oraz komputerach osobistych. W sklepie korporacji z Redmond znalazło się kilka screenów, które potwierdzają, że zespół korzysta z dobrze znanego stylu artystycznego. Tytuł, identycznie jak Two Point Hospital, zaoferuje rozgrywkę wyłącznie dla jednego gracza.

W 2019 roku SEGA kupiła Two Point Studios, więc możemy się spodziewać, że japoński wydawca już wkrótce ujawni nowy projekt swojego młodego zespołu. Przeczytajcie naszą recenzję Two Point Hospital.

Two Point Campus wyciekło w sklepie Microsoftu - 1

Two Point Campus wyciekło w sklepie Microsoftu - 2

Two Point Campus wyciekło w sklepie Microsoftu - 3

Two Point Campus wyciekło w sklepie Microsoftu - 4

Źródło: Twitter: _h0x0d_

Tagi: Two Point Campus Two Point Hospital Two Point Studios