Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2021 12:03
Joker Joaquin Phoenix
643V

Joker 2 powstanie? Todd Phillips ma zająć się produkcją

Joaquin Phoenix może ponownie wcielić się w przeciwnika Batmana. Według najnowszego raportu The Hollywood Reporter do „Joker 2” został zaangażowany Todd Phillips. Twórca ma zająć się historią oraz prawdopodobnie usiądzie na stołku reżysera.

O kontynuacji „Jokera” słyszeliśmy już kilka miesięcy temu, jednak wciąż nie otrzymaliśmy konkretnych szczegółów. Te zebrała redakcja The Hollywood Reporter, która postanowiła podzielić się bardzo interesującymi informacjami.

Według dziennikarzy, Todd Phillips ma napisać scenariusz do „następnej części Jokera”. Aktualnie nie potwierdzono, czy Scott Silver również powróci i pomoże w stworzeniu historii, ale redaktorzy sugerują, że Phillips ma ponownie zająć się reżyserią.

Jeszcze musimy zaczekać na oficjalną wiadomość od Warner Bros., ale korporacja w ostatnich miesiącach bardzo aktywnie rozwija wszystkie superbohaterskie historie, więc firma może ponownie sięgnąć po duet Phillips i Phoenix.

Warto przypomnieć, że „Joker” wygenerował 1,074 mld dolarów w box office, a budżet filmu wyniósł zaledwie 55 mln dolarów. Był to wielki sukces, który został doceniony również przez krytyków.

Sprawdźcie naszą recenzję "Jokera".

Źródło: https://screenrant.com/joker-2-movie-writer-todd-phillips-return/

Tagi: Joaquin Phoenix joker joker 2 Todd Phillips