Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2021 18:12
Sonic Colors Ultimate
1120V

Sonic Colors Ultimate oficjalnie. Poznajcie wszystkie zapowiedzi z Sonic Central

W kwietniu pojawiły się przecieki dotyczące Sonic Colors Ultimate, a dzisiaj SEGA oficjalnie zaprezentowała produkcję. Tytuł zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku i teraz możemy sprawdzić pierwszy zwiastun gry.

O odświeżeniu Sonic Colors słyszymy od kilku tygodni, ponieważ na początku informacje o „Sonic Colors Remastered” udostępniła niemiecka firma zajmująca się dubbingiem gier, a następnie „Sonic Colors Ultimate” został dodany do francuskiego sklepu. Teraz jednak nie musimy dłużej wyczekiwać na szczegóły, ponieważ SEGA ujawniła grę podczas Sonic Central.

Sonic Colors Ultimate zadebiutuje 7 września i produkcja będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switcha, ale oczywiście dzięki wstecznej kompatybilności włączymy grę również na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

SEGA zapowiedział także elementy z Sonica w Two Point Hospital, a Sonic The Fighters pojawi się w Judgment (jako gra arcade). Japończycy szykują także Sonic Origins (zestaw klasycznych produkcji z serii), niektóre pozycje trafią do PlayStation Now oraz ujawniono animację Sonic Colors: Rise of the Wisp – pierwszy odcinek zadebiutuje latem 2021 roku.

Twórcy szykują także „nowego Sonica w 3D”, który zadebiutuje w 2022 roku i gra zmierza na PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksy Series X|S, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC. Aktualnie jednak nie otrzymaliśmy konkretów.

Tagi: Sonic Sonic Colors Ultimate zapowiedź zwiastun