Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2021 14:04
Destiny 2
561V

Destiny 2 ponownie rozbudowane. Bungie zaprasza do Szklanego Skarbca

Bungie nie marnuje czasu i wciąż rozbudowuje Destiny 2. Twórcy zapewnili kolejny najazd, dzięki któremu fani serii mogą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Z tej okazji studio odpowiedzialne za serię przygotowało ciekawy zwiastun.

Bungie na początku maja potwierdziło szczegóły Sezonu Bezkresnej Nocy, czyli kolejnego sezonu zmagań w Destiny 2. Gracze mierzą się już z nowymi wyzwaniami, ale dopiero w tym tygodniu deweloperzy zaprosili ich na prawdziwą jazdę bez trzymanki – studio opublikowało najazd „Szklany Skarbiec”, który na pewno dobrze kojarzą wszyscy entuzjaści tego IP.

„W tym dostępnym za darmo dla wszystkich graczy najeździe Strażnicy mogą powrócić w głębiny Wenus, aby odnaleźć drogę w załamaniach przestrzeni i czasu i zniszczyć Atheona, Konfluks Czasu, nim stanie się zagrożeniem nie do powstrzymania”.

Bungie wysłało właśnie komunikat do prasy, w którym pogratulowało drużynie Elysium – to właśnie ten zespół, jako pierwszy na świecie przebił się przez wszystkich wrogów i ukończył najazd. Twórcy chcą zachęcić kolejnych graczy do zabawy i przygotowali zwiastun prezentujący Szklany Skarbiec.

„Głęboko w Szklanym Skarbcu na Wenus znajduje się Atheon, Konfluks Czasu. Nikt nie wie, kim jest ten Weks. Strażnicy muszą dostać się do Skarbca, odnaleźć drogę w załamaniach przestrzeni i czasu i zniszczyć Atheona, nim stanie się zagrożeniem nie do powstrzymania.”

Mieliście już okazję sprawdzić Szklany Skarbiec? Bungie w dobry sposób przypomina graczom o legendarnym wyzwaniu, które w swoim czasie zebrało sporo pochwał, a teraz entuzjaści mogą ponownie zmierzyć się z przeciwnikami.

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2