Super Bomberman R Online za darmo na PS5, PS4, XSX|S, XOne, Switchu i PC. Konami zaprasza do gry

Gry
1131V
Super Bomberman R Online za darmo na PS5, PS4, XSX|S, XOne, Switchu i PC. Konami zaprasza do gry
Iza Łęcka | 27.05.2021, 12:55

Super Bomberman R Online był pierwotnie dostępny wyłącznie na Stadii, tymczasem Konami właśnie opublikowało produkcję na konsolach oraz komputerach osobistych. Tytuł jest dostępny w modelu biznesowym free-2-play.

Super Bomberman R Online w zeszłym roku trafił do usługi Google i dość szybko został okrzyknięty jedną z najciekawszych propozycji Stadii. Tytuł przez długi czas był dostępny wyłącznie na streamingowej platformie, ale od dzisiaj pozycja znalazła się również na konsolach i komputerach osobistych.

Konami zaprosiło graczy do rozgrywki w Super Bomberman R Online – produkcja jest za darmo na konsolach Sony (PlayStation 5, PlayStation 4), Microsoftu (Xbox Series X|S, Xbox One), Nintendo (Nintendo Switch) i PC. Jak dotąd zręcznościówka nie otrzymała natywnych wersji dla aktualnej generacji, jednak można ją uruchomić na PS5 i XSX|S dzięki wstecznej kompatybilności.

Super Bomberman R Online pobierzecie, korzystając z poniższych linków:

Japoński producent i wydawca jednocześnie zapowiedział wielką współpracę z twórcami Fall Guys, na mocy której gracze już 4 czerwca odbiorą nowy strój w sieciowej produkcji. Obecnie w Super Bomberman R Online możemy wskoczyć w przebranie z Fall Guys.

Źródło: Twitter: KonamiUK

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper