Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2021 05:01
Lady Dimitrescu x Helena Mańkowksa
9001V

Resident Evil Village z prawdziwą Lady Dimitrescu. Polka zachwyca graczy swoim cosplayem

Helena Mańkowska potwierdziła, że współpracowała z Capcomem przy Resident Evil Village. Teraz polska aktorka, z której twarzy skorzystano podczas projektowania Lady Dimitrescu, przygotowała cosplay. Jej praca zachwyca fanów uniwersum.

Capcom oparł promocję Resident Evil Village na Lady Dimitrescu, która ekscytowała graczy od pierwszej prezentacji. W połowie miesiąca potwierdziły się plotki i to Polka została zaangażowana przez japońskie studio – twarz pamiętnej postaci użyczyła Helena Mańkowska. Aktorka wydała nawet wiadomość do graczy, w której potwierdziła, że pracowała nad pozycją Japończyków.

To jednak nie koniec, ponieważ Helena Mańkowska postanowiła urzeczywistnić Lady Dimitrescu i wykonała cosplay. Kobieta wrzuciła w media społecznościowe swoje zdjęcia, które nie bez powodu zachwyciły fanów.

Helena Mańkowska opublikowała dwie fotki oraz nawet nagrała krótki film, który powinien szczególnie spodobać się sympatykom Resident Evil Village. Jak wiadomo jej postać odegrała istotną rolę w najnowszej produkcji Capcomu – można jedynie żałować niektórych decyzji podjętych przez deweloperów.

Resident Evil Village z prawdziwą Lady Dimitrescu - Helena Mańkowska - 1

Resident Evil Village z prawdziwą Lady Dimitrescu - Helena Mańkowska - 2

Mieliście już okazję zapoznać się z Resident Evil Village? Sprawdźcie naszą recenzję oraz zerknijcie do poradnika.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/lady-dimitrescus-real-life-model-brings-her-to-life-in-a-new-photo-shoot/

Tagi: Capcom Helena Mańkowska Lady Dimitrescu Resident Evil Village