Resident Evil Village. Twarz głównej przeciwniczce użyczyła polska aktorka

News
5802V
Resident Evil Village. Twarz głównej przeciwniczce użyczyła polska aktorka
Mateusz Wróbel | 03.05.2021, 16:22

Według informacji podanych przez rodzimy portal, twarzy Alcinie Dimitrescu użyczyła polska aktorka - Helena Mańkowska.

Resident Evil Village zbliża się do nas wielkimi krokami. Produkcja Capcomu pojawi się na półkach sklepowych już w ten piątek, lecz - tak jak informowaliśmy kilka dni temu - pierwsi szczęśliwcy mieli już okazję poznać kontynuację przygód Ethana Wintersa.

Według jednego z nich (podajemy przez grynieznane.pl), który znalazł czas, aby obejrzeć napisy końcowe, twarzy Alcinie Dimitrescu użyczyła Polka - Helena Mańkowska. Aktorka nie miała okazji o tym wspomnieć na swoich profilach społecznościowych lub nie mogła tego zrobić z powodu podpisanych dokumentów. Istnieje także szansa, że nie chciała tego robić, aby nie zwracać na siebie uwagi.

Główna przeciwniczka Ethana Wintersa skradła serca wielu graczy już po samych materiałach promocyjnych. Warto w tym miejscu nadmienić, że mierzy ona aż 2,9 m, o czym wspomnieli sami japońscy twórcy.

Korzystając z okazji, tak wygląda wyżej wspomniana Helena Mańkowska porównana z Alcine:

 

Źródło: https://grynieznane.pl/2021/05/03/rodzimy-akcent-w-grze-resident-evil-village-polka-uzyczyla-twarzy-wysokiej-damie/?fbclid=IwAR3DLPSh4GEbl17MW1DWXEgdybZ3768zdQi_k3YlEeAEXxmWxeGNacnBnCg

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych