Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2021 20:14
Strażnicy Galaktyki
624V

Strażnicy Galaktyki od Square Enix wciąż powstają? Jeff Grubb wspomina o grze

Square Enix i Marvel mają faktycznie pracować nad kolejną produkcją. Jeff Grubb jest przekonany, że nadal powstaje gra w uniwersum Strażników Galaktyki. Dziennikarz wspomniał o pozycji podczas ostatniej relacji.

Square Enix kilka lat temu podpisało wielką umowę z Marvelem, na mocy której ma powstać szereg produkcji. Pierwszy tytuł przygotowany przez Crystal Dynamics nie okazał się oczekiwanym sukcesem, ale najwidoczniej korporacje mają plany i chcą zaskoczyć graczy następnymi pozycjami.

Od dawna pojawiają się plotki, według których Eidos Montreal nie tylko pomaga przy Marvel's Avengers, ale deweloperzy mają również pracować nad pozycją w uniwersum Strażników Galaktyki. O projekcie przypomniał Jeff Grubb, który podczas ostatniej relacji potwierdził, że gra powstaje.

Dziennikarz nie zna szczegółów dotyczących gatunku, platform docelowych czy też potencjalnej daty premiery, ale jest pewien, że Marvel nadal chce współpracować ze Square Enix i powstaje nowa produkcja.

Na większe szczegóły musimy zaczekać, jednak warto pamiętać, że Marvel planuje także trzecią część „Strażników Galaktyki”, za którą ponownie ma odpowiadać James Gunn. Reżyser przygotowuje się na premierę „Legionu samobójców” i kolejnym projektem twórcy ma być film rozszerzający Marvel Cinematic Universe.

Źródło: https://www.psu.com/news/guardians-of-the-galaxy-game-is-coming-from-square-enix-says-jeff-grubb/

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe Square Enix Strażnicy Galaktyki