Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2017 16:08
The Avengers Project. Zapowiedziano wielką współpracę Square Enix z Marvel
3024V

The Avengers Project. Zapowiedziano wielką współpracę Square Enix z Marvel

Stało się! Square Enix właśnie opublikowało zwiastun zapowiadający wielką współpracę japońskiej korporacji z firmą Marvel. Na dobry początek możemy spojrzeć na zwiastun pierwszej produkcji.

The Avengers Project to nowa produkcja przygotowana przez Crystal Dynamics we współpracy z Eidos Montreal. Tytuł jest grą zapowiadający wielką współpracę Square Enix z Marvelem.  

DiRT 4. Data premiery, zapowiedź, zwiastun, szczegóły

Na dobry początek otrzymaliśmy wyłącznie poniższy zwiastun. Gra powstaje, ale możecie mieć pewność, że partnerstwo wielkich korporacji nie zakończy się na jednym projekcie, ponieważ Square Enix potwierdziło wieloletnią współpracę, której owocem będzie wiele produkcji.  

Należy jednak wiedzieć, że szczegółowa zapowiedź odbędzie się dopiero w 2018 roku… Aktualnie firmy postanowiły po prostu zapowiedzieć prace nad grami, które zostaną ogłoszone w przyszłym roku… Dziwne? Trochę tak.

The Avengers Project jest skierowane do graczy z całego świata i w opowieści nie zabraknie znanych bohaterów, miejscówek oraz wyjątkowych wydarzeń, które pokochali fani z całego świata. Autorzy jednak zadbają o oryginalne historie.  

Materiał: The Avengers Project Announcement Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: Crystal Dynamics eidos montreal marvel Square Enix The Avengers Project

Nie przegap