Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2021 20:12
Robert Pattinson x The Batman
1126V

The Batman to dopiero początek. Robert Pattinson wyprodukuje pierwszą produkcję dla Warner Bros. i HBO

Robert Pattinson szykuje się do kolejnego wyzwania dla Warner Bros. i HBO. Aktor wcielający się w Obrońcę Gotham w nadchodzącym „The Batman” zajmie się wyprodukowaniem swojej pierwszej produkcji. Oznacza to, że aktor będzie przez kilka następnych lat blisko współpracował z wytwórnią.

W zeszłym roku otrzymaliśmy pierwszy zwiastun „The Batman”, ale na produkcję musimy zaczekać do 2022 roku. Premiera tytułu nie będzie jednak zakończeniem relacji Warner Bros. z aktorem.

Korporacja potwierdziła wielką współpracę z Robertem Pattinsonem, na mocy której aktor zajmie się stworzeniem produkcji dla Warner Bros. – projekt może trafić do kin, na platformy streamingowe lub nawet do telewizji.

„Warner Bros Pictures i HBO zawsze były synonimami przełomowych filmów. Jestem zachwycony, że będę z nimi współpracował, aby odkrywać najbardziej ekscytujące nowe talenty w filmie i telewizji oraz pomagać wprowadzać ich wizje w życie. Od lat uwielbiam pracować ze studiem i mam tak wiele szacunku dla ich poświęcenia, chęci do podejmowania szans i pragnienia, aby kreatywnie przesuwać granicę” – powiedział w oświadczeniu Robert Pattinson

Na pierwsze szczegóły dotyczące projektu musimy zaczekać, jednak możemy podejrzewać, że „The Batman” zbiera pozytywne opinie, ponieważ Warner Bros. chce współpracować z aktorem przez kolejne lata.

Warto przypomnieć, że Robert Pattinson może być również zaangażowany w serial „Gohtam City”, który będzie mocno związany z „The Batman”. Historia podzielona na odcinki będzie prequelem wielkiej, kinowej produkcji.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/robert-pattinson-signs-overall-first-look-deal-with-warner-bros-hbo-1234957834/

Tagi: DC film HBO Robert Pattinson the batman Warner Bros.