God of War nie otrzyma serialu lub filmu. Sony zaprzecza plotkom

News
565V
God of War nie otrzyma serialu lub filmu. Sony zaprzecza plotkom
Wojciech Gruszczyk | 24.05.2021, 17:13

Sony postanowiło zakończyć plotki dotyczące przygotowania ekranizacji serii God of War. Przynajmniej aktualnie Kratos nie trafi na ekrany telewizorów lub kin, ponieważ korporacja skupia się na innych projektach.

Od czasu do czasu pojawiają się plotki dotyczące rozbudowy uniwersum God of War. Sony miałoby przenieść Kratosa na wielki ekran lub przynajmniej stworzyć serial dla jednej z platform SVOD. Korporacja postanowiła zakończyć te doniesienia i potwierdziła – przynajmniej aktualnie taki projekt nie powstaje.

Dziennikarz Nytimes otrzymał komentarz od rzecznika Sony, który potwierdził, że japoński producent skupia się na Uncharted (dostaliśmy nowe zdjęcie) oraz wcześniej zapowiedzianych Twisted Metal (serial) i Ghost of Tsushima (film):

„Gry Sony takie jak Twisted Metal i Ghost of Tsushima również doczekają się telewizyjnego i filmowego odpowiednika. (Wbrew spekulacjom, jedną z nich, przynajmniej w najbliższym czasie, według rzecznika Sony nie będzie God of War)”

Decyzja Sony nie powinna w zasadzie dziwić. Nadal nie wiemy, kiedy zobaczymy God of War Ragnarok na PlayStation 5, a przynajmniej w teorii znacznie łatwiej nakręcić adaptację Ghost of Tsushimy.

Korporacja ma kilka bardzo głośnych IP, które na pewno kiedyś zobaczymy w formie seriali i filmów, ale przeniesienie w nowe medium God of War może okazać się bardzo wymagające.

Źródło: https://www.nytimes.com/2021/05/24/business/media/video-game-movies-sony-playstation.html

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper