Ratchet & Clank: Rift Apart z prezentacją planet. Sony nie zwalnia

Gry
1678V
Ratchet & Clank: Rift Apart z prezentacją planet. Sony nie zwalnia
Wojciech Gruszczyk | 20.05.2021, 15:23

Kampania promocyjna Ratchet & Clank: Rift Apart nie zwalnia i dzisiaj możemy sprawdzić kolejny zwiastun z oczekiwanej gry Insomniac Games. Twórcy tym razem zaprezentowali nowe lokacje, na które trafimy podczas poznawania nowej opowieści. Zobaczcie ciekawy materiał.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak pozytywnych informacji o Ratchet & Clank: Rift Apart. Zobaczyliśmy gameplay, nowe zabawki głównych bohaterów, przedstawiliśmy nasze wrażenia z gry, a dzisiaj Sony opublikowało materiał, który skupia się na prezentacji lokacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

W najwidoczniej trafimy na pięć różnych planet – lub przynajmniej tyle zaprezentowano na najnowszym zwiastunie. W przypadku Nefarious City najlepszym rozwiązaniem jest bieganie po ścianach, a na Sargasso wskoczymy na chyżuka i będziemy w ekspresowym tempie przechadzać się po kolejnych terenach. Na Molonoth wykorzystamy specjalne szyny, by móc za ich pomocą w łatwy sposób dostać się do pozornie niedostępnych punktów.

Insomniac Games pozwoli odwiedzić nowe planety, nowe wersje znanych miejscówek, a nawet stare i nowe planety w innym wymiarze.

Jak widać kampania marketingowa Ratchet & Clank: Rift Apart pozwala nam zapoznać się z kolejnymi elementami pozycji – możemy oczekiwać, że to nie koniec atrakcji, ponieważ premiera gry odbędzie się dopiero 11 czerwca.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper