Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2021 16:48
Ratchet & Clank: Rift Apart PS5
2014V

Ratchet & Clank: Rift Apart może być wielkim hitem Sony. Zobaczcie Gameplay w 4K

Już w przyszłym miesiącu wyłącznie na PS5 trafi Ratchet & Clank: Rift Apart, który może okazać się prawdziwym system sellerem. Tytuł Insomniac Games błyszczy na nowych materiałach i fani uniwersum mogą szykować się na mnóstwo przyjemnej rozgrywki.

Już dzisiaj mieliśmy okazję przedstawić nasze wrażenia z Ratchet & Clank: Rift Apart – SoQ grał w wycinek gry i zachwala propozycję Insomniac Games. Jego zdaniem nadciąga prawdziwe, next-genowe doświadczenie.

Teraz jednak nadszedł czas, by spojrzeć na czystą rozgrywkę i Ratchet & Clank: Rift Apart wygląda wybornie. Wszyscy dziennikarze chwalą oprawę oraz sam gameplay, który jest odpowiednio zróżnicowany, a deweloperzy zadbali o dobre rozbudowanie gry. Warto tutaj na pewno zwrócić uwagę na animacje.

Wiele na to wskazuje, że na PlayStation 5 pojawi się kolejna pozycja, która może skłonić niezdecydowanych do nowej konsoli Sony. Jak wiadomo Insomniac Games tym razem postawiło na pełną wyłączność PS5, więc nie możemy liczyć, że tytuł zadebiutuje na PlayStation 4. Jest to między innymi związane z wykorzystaniem możliwości next-gena – o tym właśnie wspomina Konrad w swoim tekście.

Na ostateczne opinie musimy jeszcze zaczekać, ale przynajmniej aktualnie Ratchet & Clank: Rift Apart wygląda, jak produkcja, którą warto będzie posiadać w swojej bibliotece.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment