Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2021 16:28
Ratchet & Clank: Rift Apart
864V

Ratchet & Clank: Rift Apart na świetnym zwiastunie. Insomniac Games pokazuje zróżnicowane bronie

W Ratchet & Clank: Rift Apart nie zabraknie szerokiego arsenału, który został zaprezentowany na najnowszym materiale. Twórcy potwierdzają możliwości bohaterów oraz pokazują zróżnicowany sprzęt. Posiadacze PS5 mogą zacierać rączki.

Insomniac Games w zeszłym tygodniu potwierdziło zakończenie prac nad Ratchet & Clank Rift Apart, a teraz możemy sprawdzić, jak prezentuje się najnowszy materiał, który przybliża fanom zabawki zaserwowane przez deweloperów. W tytule zmierzającym na PlayStation 5 otrzymamy w swoje ręce zróżnicowany sprzęt – za jego pomocą pozbędziemy się wielu wrogów.

W Ratchet & Clank: Rift Apart nie będziemy mogli zapomnieć o możliwościach protagonistów – Clank będzie chętnie wykorzystywał specjalne ściany, by dostać się do wyznaczonego miejsca, a dzięki nowemu unikowi otrzymamy możliwość sprawdzania nowych taktyk.

Zwiastun potwierdza, że Ratchet podczas opowieści skorzysta ze specjalnych maszyn, które dostarczą mu odpowiedni sprzęt – ten będzie charakteryzował się czterema statystykami (moc, zasięg, szybkość, ogłuszenie) i bronie będziemy ulepszać.

Jesteście zainteresowani Ratchet & Clank: Rift Apart? Sprawdźcie również gameplay oraz poznajcie nasze wrażenia z najnowszej gry Sony.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment