Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.05.2021 09:38
Assassins Creed Valhalla. Ubisoft pokazuje tworzenie Gniewu Druidów. Nie najlepsze oceny w recenzjach
1428V

Assassins Creed Valhalla. Ubisoft pokazuje tworzenie Gniewu Druidów. Nie najlepsze oceny w recenzjach

Assassin's Creed Valhalla i sama marka Assassin's Creed biją ostatnio rekordy finansowe, o czym pisaliśmy ostatnio. Ubisoft może znów liczyć, przy okazji DLC Gniew Druidów na wspaniałą sprzedaż... nawet jeśli oceny nie są najlepsze.

Ubisoft postanowił przypomnieć nam o niedawnej premierze Assassin's Creed Valhalla - Gniew Druidów, czyli pierwszego rozległego rozszerzenia (w zanadrzu jest jeszcze szykowane oblężenie Paryża). Otrzymaliśmy ciekawy materiał wideo, który oprowadza nas po procesie tworzenia cyfrowej wersji Irlandii z IX wieku.

Warto powiedzieć w tym miejscu o ocenach, jakie zgarnia rzeczony dodatek do Valhalli. Niestety wygląda na to, że Ubisoft dostarczył nam rozszerzenia zdecydowanie poniżej swoich możliwości. W kilku tekstach pojawiły się noty na poziomie 6/10 (średnia wyciągnięta ze wszystkich werdyktów to 7,1/10). Dziennikarze chwalą długość dodatku (ok. 20 godzin gameplayu), ale narzekają przede wszystkim na odtwórczość, monotonię i brak ciekawych lokacji w zwiedzanej przez Eivora Irlandii. Wyjątkowo niskie są przy tym oceny wystawiane przez użytkowników Metacritic, którzy oceniają DLC na 4,4/10.

Źródło: https://www.metacritic.com/game/playstation-5/assassins-creed-valhalla-wrath-of-the-druids

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft