Battlefield 6 na kolejnych ujęciach. Gracze układają zwiastun z ujawnionych materiałów

Gry
2790V
Battlefield 6 na kolejnych ujęciach. Gracze układają zwiastun z ujawnionych materiałów
Wojciech Gruszczyk | 19.05.2021, 13:59

DICE chce dopiero w przyszłym miesiącu zaprezentować pierwszy materiał z Battlefield 6, ale studio nie powinno dłużej czekać. Gracze dorwali się do fragmentów filmu i sami układają wydarzenia. Możemy sprawdzić pierwsze ujęcia z oczekiwanego od dawna trailera.

DICE potwierdziło, że w czerwcu chce zaprezentować Battlefield 6, a Electronic Arts zapowiedziało ważny szczegół – na początku otrzymamy zwiastun, by później zobaczyć większą prezentację. Możemy podejrzewać, że tytuł zostanie przedstawiony szerokiej publice na zapowiedzianym wcześniej EA Play Live.

Dalsza część tekstu pod wideo

Szwedzkie studio ma jednak problem – materiał prezentujący grę trafił w ręce graczy, którzy już wczoraj opublikowali pierwsze screeny. Następnie grafiki zostały udostępnione w lepszej jakości (bez dodatkowego paska zasłaniającego część screenów) i teraz zainteresowani składają z tego zwiastun. Jest jeszcze daleka droga do pełnej prezentacji, ale przedstawione ujęcia dają już lepszy pokaz, czego możemy się spodziewać po zwiastunie.

DICE wciąż nie zareagowało – studio jedynie usuwa screeny z różnych serwisów, ale trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na przyspieszenie prezentacji. Aktualnie nie możemy mieć jednak pewności, że ktoś dorwał się do całego zwiastuna, więc trudno powiedzieć, jakie będą kolejne ruchy społeczności.

 
 
Źródło: https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/battlefield-2021-battlefield-6-leaked-gifs-show-the-game-in-action/

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper