Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2021 21:17
Ghost Recon Breakpoint
1342V

Ghost Recon Breakpoint z dużą aktualizacją. Ubisoft zaskakuje ulepszając system towarzyszy

Ubisoft nie zapomina o Ghost Recon Breakpoint i jeszcze w maju zostanie udostępniona nowa aktualizacja, która znacząco ulepszy produkcję francuskiej korporacji. Gracze mogą liczyć na rozbudowany system towarzyszy.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zadebiutowało z dużymi problemami, ale Ubisoft systematycznie pracuje nad produkcją i rozbudowuje poszczególne systemy. Twórcy realizują swój plan i właśnie zapowiedzieli kolejną aktualizację, która zostanie opublikowana 25 maja, czyli już w następny wtorek.

Deweloperzy odpowiedzialni za grę postanowili ulepszyć mechanikę towarzyszy – zespół przygotował nowy system progresji dla SI, dzięki któremu będziemy wykonywać wyzwania oraz cele, by móc ulepszać partnerów. W ten sposób kompani zgarną istotne dla rozgrywki umiejętności. Ubisoft pozwoli także wpływać na wielkość drużyny (od 0 do 3 osób), a nawet zadbamy o „spójnie wizualne” formacje wpływając na to, czy druga broń SI będzie widoczna. W grze pojawi się teraz pełna personalizacja członków oddziału tęcza i w samej grze pojawią się nowe elementy do zmiany wyglądu.

Deweloperzy wciąż pracują nad Ghost Recon Breakpoint, by zapewnić graczom oczekiwane wrażenia. Od premiery tytułu minęło sporo czasu, jednak Ubisoft chce wciąż ulepszać pozycję – to jest kolejna gra, która otrzymała od francuskiego studia wielkie wsparcie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft