Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.04.2021 14:01
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Roadmap 2021 PL
932V

Ghost Recon Breakpoint. Ubisoft prezentuje plany na 2021 rok

Już pod koniec lutego Ubisoft ogłosił, że planuje dalsze prace nad jednym ze swoich najgłośniejszych tytułów 2019 roku, który to miał od samej premiery dość ciężkie życie. Francuzi jednak się nie poddają i szykują do działania w 2021 roku.

Nie ma co ukrywać, że debiut Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint był niemałą klapą, a sam tytuł zalegał na sklepowych półkach przez wiele miesięcy. Na szczęście znany z ratowania swoich dzieł Ubisoft przygotował naprawdę bardzo dobry plan odbudowy swojego zaufania i bazy graczy dla Breakpointa, dzięki czemu 2020 rok był dla gry sporym sukcesem.

Trwający właśnie rok 2021 będzie kolejnym ważnym etapem dla marki Ghost Recon, dzięki czemu Breakpoint otrzyma kilka kolejnych dużych aktualizacji. Już wiosną zadebiutuje ulepszony system kompanów sterowanych przez SI, a co za tym idzie będziemy mogli jeszcze lepiej korzystać z pomocy towarzyszy podczas skomplikowanych akcji. Łatka Teammate Experience ma także na celu przygotować nas na nadejście kolejnego rozszerzenia zawartości.

Już jesienią tego roku ujrzymy nową Operację, lecz o tej na razie nic nie wiadomo i na szczegóły musimy poczekać do okresu wakacyjnego. Dodatkowo w grze pojawi się mały cross-over z marką Tomb Raider, dzięki któremu poszukamy skarbów niczym Lara Croft.

Źródło: https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/ghost-recon/breakpoint/news-updates/7t5EhwsWyCDIjHj9kj8OdW

Tagi: Roadmap Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft