Iron Harvest Operation Eagle na zwiastunie. Znamy konkretne szczegóły przygody

Gry
919V
Iron Harvest Operation Eagle na zwiastunie. Znamy konkretne szczegóły przygody
Wojciech Gruszczyk | 18.05.2021, 16:56

Fani Iron Harvest mogą szykować się na wielki dodatek zatytułowany „ Operation Eagle”. Najnowszy materiał z gry studia KING Art Games wprowadza nową frakcję i przygotowuje graczy na kolejne fabularne misje. Zobaczcie ciekawy materiał.

O Iron Harvest Operation Eagle pisaliśmy kilka dni temu, ale dopiero dzisiaj otrzymaliśmy pełny zwiastun, który przygotowuje śmiałków na atrakcje. W produkcji pojawi się wyczekiwana, nowa kampania fabularna, która wprowadzi do gry zupełnie nową frakcję:

Dalsza część tekstu pod wideo

„Powietrzne eskadry Usonii będą musiały zmierzyć się z ekstremalnymi temperaturami od -40*C po gorące 40*C w cieniu w kampanii, która zabierze graczy na arktyczne równiny Alaski i palące pustynne wydmy Arabii, nowej sub-frakcji w świecie 1920+. To prawdziwe wyzwanie zarówno dla maszyn, jak ich pilotów! ”

Twórcy w Iron Harvest Operation Eagle przedstawią duży wątek fabularny, podczas którego Saksonia potrzebuje bogatych złóż Arabii i zamierza nawiązać wielką współpracę z krajem specjalizującym się w handlu oraz wydobyciu ropy.

„Rządzący Arabią król, świadom zniszczeń dokonanych w Europie podczas Wielkiej Wojny, poddaje się ich warunkom, aby uniknąć konfliktu. Arabscy Beduini opierają się nowemu porządkowi, ale nie mają szans w starciu z maszynami wojennymi Saksonii. Zdesperowany król Arabii kontaktuje się z dawnym kolonizatorem: Usonią, w nadziei, że ów kraj przyśle pomoc i pomoże Arabii odzyskać niepodległość”.

Co ciekawe, Jakub Różalski (autor uniwersum 1920+, na podstawie którego stworzono Iron Harvest) przygotował nową grafikę, która przygotowuje na nowe wyzwania.

Operation Eagle zawiera:

  • Nową frakcję Usonii z ponad 20 nowymi jednostkami
  • Kampanię Usonii (dla jednego gracza i we współpracy z drugą osobą)
  • Trzech nowych, grywalnych bohaterów
  • Nowych sprzymierzeńców z sekretnej, nieujawnionej jeszcze frakcji
  • Nowe latające jednostki dla wszystkich frakcji
  • Nowe budynki i obronę przeciwlotniczą dla wszystkich frakcji
  • Nowe mapy do trybu dla wielu graczy
  • Mnóstwo nadchodzących nowych skórek i sezonów!

Przeczytajcie naszą recenzję Iron Harvest.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper