Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice debiutuje na konsolach. Zwiastun premierowy

Gry
690V
Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice debiutuje na konsolach. Zwiastun premierowy
Bartosz Dawidowski | 18.05.2021, 11:52

Przygodówki point and click coraz częściej pojawiają się na konsolach. Kolejnym tytułem z tego gatunku, który wykonuje skok z PC na PS4, XOne i Switch jest Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice.

Po długiej przerwie i bardzo słabych odsłonach marka Leisure Suit Larry wraca do formy. W 2020 roku doczekaliśmy się udanego występu tytułowego erotomana w postaci Wet Dreams Don't Dry, a tym razem Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice uderza na konsole, po wcześniejszej premierze na komputerach osobistych.

Gra właśnie dorobiła się trailera premierowego w wydaniu Switch, PS4 oraz XOne. Produkcja wyceniana jest na PlayStation Store na 189 zł.

W tej chwili brakuje jeszcze recenzji Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice w wydaniu konsolowym. Już na PC gra oferująca wycieczkę na tropikalną wyspę została ciepło przyjęta. Tytuł pełen gagów i humoru zgarnął noty na średnim poziomie 7,3/10, otrzymując nawet tak wysokie werdykty jak 9,1 od Ragequit czy 9/10 od Adventure Gamers, czyli serwisu specjalizującego się w klasycznych przygodówkach point and click.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper