Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2021 18:45
Cyberpunk 2077 - CD Projekt RED
5572V

Cyberpunk 2077 na wyśmienitym materiale. Gracz pokazuje prawdziwe piękno Night City

Jeden z graczy postanowił zaprezentować Night City w dość wyjątkowych warunkach. Świat z Cyberpunka 2077 dosłownie błyszczy i wygląda naprawdę świetnie. Materiał przypomina niektóre ujęcia zaserwowane wcześniej przez CD Projekt RED.

CD Projekt RED w ostatnim czasie nie publikuje wielu nowych informacji o Cyberpunku 2077, ale twórcy właśnie zaprosili swoich fanów na poniższy materiał. Studio na Twitterze poleciło pracę jednego z sympatyków gry i w zasadzie nie jest to zaskakujące biorąc pod uwagę, że autor przygotował wprost kapitalny materiał.

Nemanja przestawia swoją wizję na Night City – twórca wykorzystuje jedną z modyfikacji, dzięki której może swobodnie przemieszczać się po świecie gry i pozwala mu to uchwycić Cyberpunka 2077 w pięknych barwach. Autor na pewno wykorzystał bardzo mocny sprzęt.

Oczywiście aktualnie takie atrakcje możemy uzyskać jedynie na PC (i to posiadając bardzo mocną jednostkę), ale miejmy nadzieję, że pod koniec 2021 roku, gdy nadejdzie next-genowa aktualizacja do Cyberpunka 2077, tytuł będzie błyszczał równie mocno na konsolach.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077