Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2021 15:43
Ratchet & Clank: Rift Apart
810V

W Ratchet & Clank: Rift Apart możemy zdobyć platynę za jednym podejściem

Fani zdobywania platyn mogą szykować się na ostrą zabawę w Ratchet & Clank: Rift Apart. Insomniac Games potwierdziło, że podczas jednej rozgrywki ukończymy grę i zdobędziemy wszystkie trofea. Choć pewnie nie będzie to łatwe zadanie.

Od wczoraj napływają kolejne informacje i materiały z Ratchet & Clank: Rift Apart. Na portalu mogliście zapoznać się z naszymi wrażeniami z gry, a nawet prezentowaliśmy nowe fragmenty rozgrywki – na każdym filmie i screenach produkcja Insomniac Games wygląda świetnie.

Deweloperzy coraz chętniej opowiadają o grze Mike Daly podczas rozmowy z IGN India potwierdził ciekawy szczegół – twórcy nie będą męczyć graczy, a pozwolą im zadbać o postać i zdobyć platynę za jednym podejściem:

„Jeśli jesteś typem gracza, który po prostu naprawdę ogarnia grę i kocha ją, mamy zamiar umożliwić zdobycie Platyny bez marnowania czasu. Wiemy, że niektórzy gracze chcą zajść znacznie dalej i zagłębić się w produkcję. Tak więc, podobnie jak w poprzednich grach z serii Ratchet, mamy tryb wyzwań, który pozwoli ci zacząć od początku historii, ale z całkowicie rozwiniętym bohaterem i arsenałem, a także garścią gadżetów”.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla łowców, którzy od samego początku będą mogli zmierzyć się ze wszystkimi wyzwaniami, by jak najszybciej zdobyć platynę i później móc już w spokoju rozkoszować się lokacjami oraz wydarzeniami.

Zamierzacie zdobyć wszystkie trofea w Ratchet & Clank: Rift Apart?

Źródło: https://www.psu.com/news/the-ratchet-and-clank-rift-apart-platinum-trophy-can-be-earned-in-one-playthrough/

Tagi: Insomniac Games Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment