PS5 w 4 zestawach. Gracze mogą sięgnąć po gruby pakiet z Returnal i Demon's Souls

Gry
3380V
PS5 w 4 zestawach. Gracze mogą sięgnąć po gruby pakiet z Returnal i Demon's Souls
Wojciech Gruszczyk | 13.05.2021, 14:39

PlayStation 5 powróciło do polskich sklepów i gracze mogą sięgnąć po przykładowo wypakowany zawartością zestaw z dwoma ekskluzywnymi grami Returnal i Demon's Souls. W pudełko znalazły się również dodatkowe akcesoria oraz nawet zdrapka.

Gracze tym razem mogą sięgnąć po zróżnicowane zestawy PlayStation 5 – najtańszy kosztuje 3049 zł, ale najdroższy to wydatek aż 3699 zł. W każdym otrzymamy różne gry, ale w zasadzie najciekawsze tytuły zostały dorzucone do tego najbardziej wypasionego pakietu, ponieważ klienci otrzymają nie tylko Demon's Souls, ale również Returnal – dwie bardzo wymagające pozycje, ale jednocześnie produkcje, które zostały przygotowane z myślą o PS5. Aktualnie nie możecie liczyć na bardziej next-genowe doświadczenie na konsoli Sony.

Jim Ryan wczoraj potwierdził, że sytuacja z dostępem do PlayStation 5 może poprawić się jeszcze w tym roku, a nawet otrzymaliśmy ciekawe statystyki – posiadacze PS5 grają i kupują więcej gier od klientów PS4 w analogicznym okresie od premiery obu konsol. Trzeba jednak pamiętać, że aktualna sytuacja na świecie wpływa na wyniki wszystkich producentów.

PS5 w różnych zestawach

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsole-playstation-5-ponownie-dostepne-w-polskich-sklepach-ps5-w-zestawie-z-grami-od-304999-zl/

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper