Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2021 14:36
Mass Effect Legendary Edition
968V

Mass Effect Legendary Edition Cache na pełnej prezentacji. Zobaczcie specjalny zestaw od BioWare

BioWare z okazji premiery Mass Effect Legendary Edition przygotowało specjalny zestaw gadżetów, wśród których pojawił się pełnowymiarowy hełm głównego bohatera serii. Pierwsi gracze odbierają swoje paczki, więc możemy sprawdzić, jak prezentują się wszystkie elementy pakietu.

W najbliższy piątek odbędzie się premiera Mass Effect Legendary Edition, czyli trzech przygód komandora Sheparda. BioWare zajęło się znaczącym odświeżeniem gier oraz deweloperzy dorzucili do pakietu mnóstwo dodatków.

Electronic Arts nie zdecydowało się w tym wypadku na stworzenie edycji kolekcjonerskiej, ale w sklepie BioWare znalazł się Mass Effect Legendary Edition Cache. Specjalny zestaw zawiera między innymi hełm w skali 1:1 oraz ekskluzywny steelbook, ale trzeba pamiętać, że deweloperzy nie dorzucili do zestawu gry.

Mimo wszystko fani uniwersum na pewno nie będą narzekać, ponieważ propozycja wygląda świetnie. Warto tutaj zwrócić uwagę, że replikę hełmu można normalnie założyć, co na pewno może zostać wykorzystane przez fanów, którzy w prosty sposób mogą zadbać o efektowny cosplay.

W zasadzie można jedynie żałować, że deweloperzy nie pokusili się o dorzucenie do pakietu gry i EA nie zdecydowało się na normalną sprzedaż paczki. Jestem przekonany, że na pewno znalazłoby się wielu graczy, którzy chętnie skusiłoby się na taką propozycję.

Źródło: YouTube.com

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition