Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 19:10
Assassin's Creed Valhalla
1506V

Assassin's Creed Valhalla Gniew druidów wygląda świetnie. Zwiastun i gameplay pokazują nową przygodę

Ubisoft właśnie zaprezentował oficjalny zwiastun pierwszego, fabularnego dodatku do Assassin's Creed Valhalla. W Gniewie druidów gracze trafią do Irlandii, gdzie będą mogli przeżyć bardzo ciekawą opowieść. Zobaczcie materiały.

Ubisoft rozpoczął ostateczne odliczanie do premiery Assassin's Creed Valhalla Gniew druidów. Pierwszy, fabularny dodatek zostanie zaoferowany graczom w najbliższy czwartek, więc z tej okazji możemy sprawdzić oficjalny zwiastun – jest to dobre wprowadzenie do wydarzeń.

Deweloperzy potwierdzają, że gracze trafią do nowej krainy, która jest „uciskana przez starożytne sekty i tajemniczy mistycyzm”. W Irlandii zajmiemy się zjednoczeniem frakcji Wysokiego Króla:

„Podejmij niebezpieczną misję zjednoczenia frakcji walczących o tytuł Wysokiego Króla Irlandii. Ujawnij nikczemny spisek tajemniczej sekty druidów zagrażającej przejęciem kontroli nad Irlandią. Czy zdołasz oprzeć się gniewowi druidów?”

Jeśli posiadacie Przepustkę Sezonową do Assassin's Creed Valhalla, to bez najmniejszego problemu będziecie mogli pobrać przygodę. Wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły aktualizacji – w tym ile danych pobierzemy na poszczególnych platformach.

Warto oczywiście pamiętać, że Ubisoft chce teraz spokojnie rozwijać Assassin's Creed Valhalla, więc kolejne łatki będą debiutować później, ale pliki będą bardziej dopracowane.

Zwiastun:

I gameplay:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed Valhalla gameplay Ubisoft zwiastun