EA Play Live powraca. Elektronicy szykują się do wielkich prezentacji?

Gry
939V
EA Play Live powraca. Elektronicy szykują się do wielkich prezentacji?
Wojciech Gruszczyk | 11.05.2021, 18:48

Studia Electronic Arts pracują nad wielkimi IP i produkcje powinny zostać zaprezentowane na EA Play Live. Korporacja właśnie potwierdziła, kiedy możemy spodziewać się wydarzenia, więc fani EA powinni szykować się na kolejny pokaz.

Electronic Arts najwidoczniej nie zamierza wystawiać swoich gier na E3 2021 i korporacja ponownie stawia na własną imprezę. Jak się jednak okazuje – EA Play Live nie odbędzie się w czerwcu. Korporacja postanowiła spotkać się z graczami dopiero 22 lipca.

Nie jest to zła decyzja biorąc pod uwagę, że w przyszłym miesiącu mamy być świadkami wielu prezentacji. Electronic Arts najwidoczniej woli przeczekać, by w lipcu opowiedzieć swoim fanom o nowych pozycjach.

Możemy mieć jednak pewność, że nowy Battlefield zostanie przedstawiony szerokiej publice w przyszłym miesiącu. DICE może wykorzystać jedną z imprez swoich partnerów (producenta konsoli?), by wstępnie pokazać grę.

Na EA Play Live powinniśmy zobaczyć strzelankę DICE oraz gry sportowe (FIFA 22, NHL 22), ale może także usłyszymy o projektach BioWare (Mass Effect, Dragon Age) i Respawn Entertainment (Star Wars Jedi: Upadły zakon 2?).

Źródło: Twitter: EA

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper