Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 16:11
Lupin 2
944V

Lupin 2 na pełnym zwiastunie. Netflix potwierdza datę premiery swojego hitu

„Lupin” jest jedną z niespodzianek platformy Netflix. Pierwsza część historii została bardzo ciepło przyjęta przez widzów, więc zainteresowani mogą szykować się na kontynuację opowieści. Właśnie otrzymaliśmy pełny zwiastun oraz datę premiery.

„Lupin” został bardzo ciepło przyjęty przez wielu widzów, ale jest to jedna z produkcji platformy Netflix, która podzieliła publikę. Wielu subskrybentów zachwyca się historią, ale kolejna grupa narzeka na wiele niedociągnięć w scenariuszu oraz samo zakończenie.

Netflix chce jednak rozwijać wydarzenia i już 11 czerwca odbędzie się premiera drugiej części „Lupina”. Jak się okazuje – teraz główny bohater będzie „najbardziej poszukiwanym człowiekiem we Francji”, co na pewno zostanie w ciekawy sposób rozwinięte w samej historii.

Aktualnie nie znamy pełnej ramówki Netflixa na przyszły miesiąc, ale jak widać korporacja chce mieć pewność, że klienci nie będą się nudzić – to kolejna ciekawa propozycja platformy na przyszły miesiąc. Wcześniej potwierdzono między innymi film „Ojcostwo” z Kevinem Hartem.

Przeczytajcie naszą recenzję „Lupin”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Lupin Lupin 2 Netflix zwiastun