Iza Łęcka Iza Łęcka 11.05.2021 10:20
Ojcostwo
635V

Ojcostwo na pierwszym zwiastunie. Kevin Hart gwiazdą filmu Netflixa

Netflix w czerwcu zaoferuje historię opartą na faktach, która może wzbudzić silne emocje wśród wielu widzów. „Ojcostwo” przedstawi losy wdowca, który skupia się na wychowaniu malutkiej córeczki, a w głównego bohatera wcieli się Kevin Hart. Platforma opublikowała pierwszy zwiastun dramatu.

Kevin Hart jest znany szerszej publiczności od czasu występu w filmie „Straszny film 3”, a w trakcie ponad 20 lat pracy w branży filmowej aktor wystąpił w wielu komediach. Mogliśmy go zobaczyć między innymi w „40-letnim prawiczku”, „Zgonie na pogrzebie”, „Poznaj naszą rodzinkę” oraz dwóch częściach z serii „Jumanji”.

Obecnie aktor zmierzył się z nowym projektem, czyli historią opartą na faktach, w której zagrał młodego wdowca i jak podaje Netflix podejmie się „jednego z najtrudniejszych wyzwań świata — ojcostwa”. Produkcję wyreżyserował Paul Weitz („Był sobie chłopiec”, „W doborowym towarzystwie”, „American Pie”), który wspólnie z Daną Stevens („Miasto aniołów”,  „Bezpieczna przystań”) odpowiada za scenariusz do filmu bazującego na książce Matta Logelina „Two Kisses for Maddy: A Memoir of Loss and Love”. Oprócz Harta, zajmującego się również produkcją, na ekranie zobaczymy między innymi Letitię Brooks, Rodneya Alexandre'a oraz Melody Hurd.

„Ojcostwo” to obiecująca propozycja Netflixa na przyszły miesiąc – film zadebiutuje na serwisie 18 czerwca. Wcześniej potwierdzono, że w najbliższych tygodniach użytkownicy usługi mogą także czekać na „Gdy sen nie nadchodzi” oraz „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Kevin Hart Netflix Ojcostwo