Iza Łęcka Iza Łęcka 07.05.2021 08:56
Czarodziejka z Księżyca Netflix
930V

Czarodziejka z Księżyca na Netflix. Zwiastun potwierdza premierę Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie

Netflix już w przyszłym miesiącu doda na swoje serwery „Czarodziejkę z Księżyca”. Nie będzie to jednak podzielona na odcinki znana historia, którą lata temu mogliście oglądać na Polsacie czy TV4, gdyż platforma sięgnęła po najnowszy film.

Czarodziejka z Księżyca to prawdziwy fenomen rozwijany w Japonii od 1992 roku, stworzona przez Naoko Takeuchi. Manga oraz anime cieszą się nieprzerwaną popularnością, dzięki której na początku tego roku, po ponad 20 latach od wcześniejszego pełnometrażowego filmu, w Kraju Kwitnącej Wiśni zadebiutował podzielony na dwie części „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie”.

Netflix przejął prawa do historii, która jest kontynuacją rebootu anime z 2014 roku. Już w zeszłym miesiącu zapowiedziano, że premiera produkcji odbędzie się 3 czerwca. Wcześniej platforma zaprezentowała plakat, tymczasem możemy sprawdzić pierwszy zwiastun.

„Po całkowitym zaćmieniu Słońca Ziemię spowija mroczna moc. Rozproszone Czarodziejki muszą połączyć siły, by na świecie znów zapanowała jasność”.

Powyższymi słowami opowieść zapowiada Netflix, który zaprasza widzów na jedną z pierwszych czerwcowych premier. Tym razem Czarodziejki będą musiały ponownie połączyć siły, by sprostać niebezpieczeństwu, jakie Ziemi zgotuje Cyrk Martwego Księżyca. Na swojej drodze spotkają tajemniczego Pegaza Heliosa, który prosi o pomoc.

Zapraszamy do naszych recenzji już opublikowanych produkcji dostępnych na platformie Netflix: „Yasuke” i „Mitchellowie kontra maszyny”.

Źródło: https://www.polygon.com/22423738/pretty-guardian-sailor-moon-eternal-the-movie-trailer-netflix

Tagi: Czarodziejka z księżyca film Netflix Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie zwiastun